Профіквест «В долонях степу і Дніпра»

dscn1144

 

  17 листопада у м. Херсоні відбувся огляд першого туру масового профорієнтаційного заходу: огляд творчих розробок учасників обласного профіквесту «В долонях степу і Дніпра» у категорії «Кращий туристичний маршрут».

  Проект впроваджено за ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості та обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки під патронатом обласної державної адміністрації задля сприяння національно-патріотичному вихованню шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, його орієнтації у виборі діяльності на потребу регіонального ринку праці.

  Близько 350 учасників з усієї Херсонщини (учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти служби зайнятості) змагалися за звання «Найкращий!». Команди представляли на розгляд журі розроблені ними власні туристичні маршрути з елементами театралізації.

    В цьому заході прийняла участь і наша команда під назвою  «Нововоронцовці», які готували свій виступ разом зі своїми кураторами Єргіною Ольгою Олегівною -методистом по роботі з обдарованою молоддю центру дитячої творчості, Зуєнко Людмилою Павлівною та Сисенко Наталією Валентинівною – бібліотекарями районної бібліотеки. Сподіваємось що наша команда буде приймати участь і в наступних етапах цього проекту.

Записи закриті.

Для людей з вадами зору
Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц