На Херсонщині проводяться профілактичні заходи «Мігрант»

  На Херсонщині, з метою запобігання та протидії нелегальній міграції, а також контролю за дотриманням іноземцями та особами без громадянства        (далі – ОБГ) міграційного законодавства, упродовж листопада поточного року проводяться цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

  Співробітниками міграційної служби, спільно з Управлінням патрульної поліції Херсонщини, Головним Управлінням національної поліції, Управлінням Служби безпеки, у взаємодії з Херсонським прикордонним загоном здійснено перевірку дотримання іноземцями та ОБГ правил перебування на території України.

  У ході практичного етапу заходу, який розпочався 7 листопада, спеціалістами ретельно перевірено вокзали та автостанції, навчальні заклади, ринки, гуртожитки та готелі.

  За результатами перевірок на Херсонщині  виявлено 31 нелегального мігранта, стосовно яких прийнято рішення про примусове повернення в країну походження. Серед  порушників – громадяни Російської Федерації, Алжиру, Вірменії , Азербайджану, Узбекістану, Португалії.

  Загалом складено 88 адміністративних протоколів, накладено штрафів на суму понад 40 тисяч гривень.

  Наразі активно продовжується робота по протидії незаконній міграції в області та вживаються можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.

Записи закриті.

Для людей з вадами зору
Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц