У гостях у єдиної на території області об’єднаної територіальної громади

foto-1-kochubeyivka

  18 листопада 2016 року делегація від Нововоронцовського району на чолі з начальником управління з питань економічного, агропромислового розвитку, інфраструктури і торгівлі РДА Антощенком Євгеном Володимировичем прийняла участь в семінарі «Громади Херсонщини на шляху до децентралізації», який організовано представниками Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Семінар відбувся в с.Кочубеївка Високопільського району.

 foto-2-kochubeyivka Метою заходу стало перейняття досвіду впровадження процесу децентралізації державної влади в області та ознайомлення з роботою новоствореної Кочубеївської об’єднаної територіальної громади. У семінарі прийняли участь представники Бериславського, Чаплинського та Нововоронцовського районів, а також експерти з Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Нажаль, не долучились до участі представники органів місцевого самоврядування нашого району.

Голова Кочубеївської сільської ради Дударь Іван Іванович гостинно зустрів делегації та детально розповів про весь шлях до об’єднання громади, відповів на численні питання. Далі проведено екскурсію по об’єктам, які громада реалізує в 2016 році, оглянуто опорну школу в селі Орлове, а потім завершилось зібрання дружнім чаєпиттям в місцевому кафе.

Під кінець зустрічі всі присутні згодились на тому, що ми всі своїми руками будуємо майбутнє нашої держави України. І це лише початок, який вже покладено. І жителями Кочубеївської ОТГ показано приклад бажання змінити життя на краще та реалізації цих бажань відповідними ефективними діями.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц