Захистимо дитинство від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

  Сучасний світ повний насильства, а насильство сексуальне – одна з жахливих форм виявлення самого огидного, що є в людині. Ця страшна подія може трапитися з кожним. Як не дивно, але вибір жертви сексуального насильства не залежить від її зовнішніх якостей і віку. І все ж сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей нажаль і досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Це серйозне порушення прав, яке «ламає душу» дитини та в більшості випадків має непоправні наслідки. Тому, запобігання та захист дітей є обов’язком дорослих.

  Так, в рамках Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який Європейська спільнота відмічає 18 листопада, спеціалістом Нововоронцовського районного центру для сім’ї, дітей та молоді 18 та 21 листопада 2016 року було проведено відео лекторій для учнів 9-го та 11-го класів Нововоронцовської ЗОШ №2 на тему: «Це може статися з кожним. Як вберегтися від сексуального насильства».

  Під час заходу дітей було поінформовано про випадки сексуального насильства не тільки над дівчатами, а й над хлопцями, а маленький вік не є перешкодою для злочинця. Тому, кожен повинен вміти вберегти себе та захистити. Спеціаліст Центру надав учням рекомендації та поради, щодо самозахисту та розповів про міфи, якими заспокоюють себе потенційні жертви.

  Так, профілактична робота щодо захисту дітей від сексуального насильства є маленьким кроком до безпечного майбутнього дітей і ми, дорослі, повинні оберігати малечу на  шляху до світу дитинства без насильства.

Записи закриті.

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц