Консультації з громадськістю

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації

Положення Про громадську раду на 2015-2016 рік

План роботи громадської ради на 2015 рік

План роботи громадської ради на 2016 рік

Розпорядження голови РДА про затвердження складу громадської ради

ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ ( ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ )

Звіти органів місцевого самоврядування, підприємств та державних установ щодо обговорення змін до Конституції

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства на 2015 рік

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік

Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо реалізації в області Національної стратегії сприяняння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на квітень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на травень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на червень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на липень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на серпень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на вересень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на жовтень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на листопад 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на грудень 2015 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на січень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на лютий 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити).

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на березень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на квітень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на травень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на серпень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на вересень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на жовтень 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Інформація про проведення консультацій з громадськістю запланованих на листопад 2016 року у Нововоронцовському районі (завантажити)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц