Організація роботи центру допомоги учасникам антитерористичної операції

 ato

  Станом на 31 жовтня 2016 року в управлінні соціального захисту населення Нововоронцовської районної державної адміністрації на обліку перебувають 115 учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (із них 2 – інвалідів війни) та 1 родина загиблого у зоні АТО військовослужбовця (дружина та 2 дітей). (далі…)

Хто має право на призначення субсидії?

zagruzheno

  Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання перевищує розмір обов’язкового платежу, який визначається для кожного домогосподарства індивідуально в залежності від сукупного доходу.

  Куди звертатись за призначенням житлової субсидії?
(далі…)

УВАГА!!!

центр

   Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє:

  Про надання одноразової матеріальної допомоги особам з числа борців за незалежність України у ХХ столітті, учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників АТО.

  Районною програмою поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015 – 2018 роки виділено з районного бюджету кошти у розмірі 45,0 тис.грн на одноразову матеріальну допомогу особам з числа борців за незалежність України у ХХ столітті, учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників АТО з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

  Станом на 24 жовтня 2016 року 114 учасникам АТО та одній сім’ї загиблого учасника АТО виплачено одноразова допомога по 300грн на суму 34,5 тис. грн.

  В подальшому  протягом 2016 року демобілізовані учасники АТО після взяття на облік в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації мають можливість отримати одноразову допомогу в розмірі 300 грн.

Хто має право на призначення субсидії?

 zagruzheno

  Напередодні настання опалювального сезону 2016-2017 років працівники управління соціального захисту населення Нововоронцовської райдержадміністрації активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району щодо оформлення, переоформлення та призначення житлових субсидій. (далі…)

Більше 160 тисяч сімей вже отримують адресну державну допомогу

  На сьогодні в області вже скористалися субсидіями 164 131 сім’я, що становить 40 % від загальної кількості домогосподарств. І вони на власному досвіді переконалися у вигідності цього кроку. Але залишаються побоювання, викликані численними чутками, а також новими правилами нарахування субсидій, які почали діяти з 1 травня цього року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”. (далі…)

ПРО ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

загружено

  Постановою Кабінету Міністрів України 29.04.2004р. №558 із змінами, внесеними згідно з урядовим рішенням №428 від 10.09.2014р. затверджено Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. (далі…)

Проведення XV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех – 2016″

  З 11 по 14 жовтня 2016 року в Києві пройде XV Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех – 2016″. Форум проводиться вже 14 років, і за цей час він став значною подією в сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту і рятувальної справи. (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц