Для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зерніться до податкової

 ДФС

  Порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки врегульовано статтею 266 Податкового кодексу України, відповідно до якої платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. (далі…)

До 15 липня 2016року – органи місцевого самоврядування визначають ставки земельного податку

Відповідно до п.п. 10.1.1 п. 10.1 ст. 10 та п.п. 265.1.3 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю у складі податку на майно належить до місцевих податків.

Згідно з п. 12.3 ст. 12 ПКУ сільські та селищна рад, в межах своїх повноважень, приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів. (далі…)

Зросли надходження від плати за землю

  Орендна плата за користування землею та земельний податок є одним з вагомих джерел наповнення місцевих бюджетів Нововоронцовського райрну.

  За п’ять місяців 2016 року землекористувачі Нововронцовщини поповнили місцевий бюджет на 1299,0 тис. грн. Найбільша частина цих надходжень припадає на юридичних осіб, які сплатили 719,0 тис. грн. плати за землю, від фізичних осіб бюджет отримав близько 580,0 тис. грн. Загалом, у поточному році надходження від плати за землю збільшилися  на 40 % проти п’яти місяців минулого року.

Борг у майже 16 тис. грн. мало не позбавив майна нововоронцовського бізнесмена

 податкова

  Сплачувати податки і збори є обов’язком кожного громадянина з давніх часів. Відтоді існують різні форми  відповідальності за ухиляння від сплати податків або несвоєчасне виконання цього обов’язку. (далі…)

Про пільги мобілізованим підприємцям

 податкова

  Мобілізовані підприємці та особи, які ведуть незалежну професійну діяльність, на весь період військової служби звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з ПДФО, єдиного податку та ЄСВ. (далі…)

Штраф у майже 200 тисяч гривень «нагадав» Нововоронцовському фермеру розмір плати за оренду землі

 фермер

  Фермер Нововоронцовського району сплатив до бюджету 190,7тис.грн. штрафних санкцій з податку на доходи фізичних осіб за неправильне застосування розміру орендної плати за земельні ділянки згідно із договорами оренди землі з селянами району. (далі…)

Про співпрацю органів фіскальної служби та органів місцевого самоврядування в Нововоронцовському районі

 податкова

  За оперативними даними станом на 24 травня з початку року нововоронцовські суб’єкти господарювання й мешканці району перерахували до бюджетів усіх рівнів 20,9 млн. грн. податків і зборів. Для порівняння, це на 1,1 млн. грн. більше, ніж у січні-травні минулого року. Загалом до Державної казни надійшло 6,0 млн. грн. податків, єдиного соціального внеску – 6,4 млн. грн., та до місцевих бюджетів – 8,5 млн. гривень, в т.ч. бюджети селища і сільських рад отримали 2,3 млн. грн. єдиного податку, 1,1 млн. грн. плати за землю, 0,5 млн. грн. акцизного податку. (далі…)

Категорії
Годинник
Архіви
Счётчик на месяц